10. jun, 2014

COVS Zuid 2 voetbaltoernooi

In tegenstelling tot eerdere berichtgeving (zie o.a. onze site 2 mei jl.) zal het COVS Zuid 2 toernooi wél doorgang vinden en wel op 21 juni a.s. en zal georganiseerd worden door de COVS Horst-Venray.

De COVS Weert zal deelnemen met 2 teams, waarvan het 2e team een combinatieteam is van de COVS Weert en de COVS Roermond.

Het toernooi vindt plaats op het veld nabij het clublokaal “TREFHOVE”. De entree hiervan is links, langs de ingang van de voetbalvereniging Wittenhorst (komende vanaf de -grote- parkeerplaats).

Onze eerste wedstrijd staat reeds gepland voor 11.00 uur  (openingswedstrijd). Alle deelnemers worden dringend verzocht om op tijd aanwezig te zijn (uiterlijk 3 kwartier van te voren).

Alle deelnemers hebben een wie-rijdt-met-wie voorstel van Wim ontvangen.

Vanaf deze plaats wensen we de organisatie en onze teams een fijne dag en veel succes.

Het programma:

 

Wedstrijdprogramma COVS Zuid II Miniveldvoetbaltoernooi 21 juni 2014 te Horst

Poule A                        shirt                                      Poule B                       shirt 

Oss-Uden                      paars/wit (res blauw/geel)      Horst-Venray             blauwzwart

Sittard-Geleen              zwart/wit                               Weert                        blauw/wit

De Mijnstreek               blauw                                      Venlo                        geel/groen

Weert/Roermond Co     rood                                        Helmond                   paars/blauw

Boxmeer-Cuijk              geel

 

 

10.55 (of 11.25?) Welkom door voorzitter Jos Peeters

 

11.00  Poule B              Veld 1              Horst-Venray   –   Boxmeer-Cuijk

                                   Veld 2              Weert   –   Venlo

11.30  Poule B              Veld 1              Boxmeer-Cuijk   –   Helmond

                                   Veld 2              Horst-Venray   –   Venlo

11.55  Poule A              Veld 1              Oss-Uden   –   Sittard-Geleen

                                   Veld 2              De Mijnstreek   –   Weert/Roermond Co

12.20  Poule B              Veld 1              Venlo   –   Helmond

                                   Veld 2              Weert   –   Horst-Venray

12.50  Poule A              Veld 1              De Mijnstreek   –   Oss-Uden

                                   Veld 2              Weert/Roermond Co   –   Sittard-Geleen

13.20  Poule B              Veld 1              Boxmeer-Cuijk   –   Weert

                                   Veld 2              Helmond   –   Horst-Venray

13.45  Poule A              Veld 1              Sittard-Geleen   –   De Mijnstreek

                                   Veld 2              Weert/Roermond Co   -   Oss-Uden

14.10  Poule B              Veld 1              Venlo   -   Boxmeer-Cuijk

                                   Veld 2              Helmond   –   Weert

 

14.50                           Veld 1              No 1  Poule A - No 2 Poule B

                                   Veld 2              No 2 Poule A - No 1 Poule B

 

15.30                           Veld 1              Finale

                                   Veld 2              Om 3e en 4e plaats

 

16.15                            PRIJSUITREIKING