Aanstellingen scheidsrechters oefenwedstrijden en toernooien

Overzicht aanstellingen scheidsrechters oefenwedstrijden en toernooien          
           
  Periode: Seizoen 2021-2022    
  Groep: COVS Weert    
  District: District Zuid II    
  Veldvoetbal      
Datum wedstrijd Tijdstip Wedstrijd Scheidsrechter(s) Overige benaderde scheidsrechter(s)/dagen Contactpersoon
8-8-2021 11.30 uur Veritas 1 - Laar 1 Theo Bruekers zondag Tjeu Heijmans
8-8-2021 13.30 uur Veritas 2 - Laar 2 Jac Peijmen zondag Tjeu Heijmans
12-8-2021 20.00 uur Veritas 1 - EVV 1 wedstrijd vervalt Henk Heuts donderdag afzegging EVV Tjeu Heijmans
14-8-2021 18.00 uur MMC Weert 1 - Helden 1 Theo Bruekers zaterdag Jack Op Den Buysch
14-8-2021 19.00 uur RKSVO 1 - Eindse Boys 1 Eric Heijnen zaterdag Stefan Kanters
14-8-2021 19.30 uur Wilhelmina'08 1 - Elen (B) 1 Theo Bruekers zaterdag afzegging Elen Jos Theunissen
15-8-2021 11.30 uur Veritas 2 - SHH 2 Wim Mulder zondag Tjeu Heijmans
19-8-2021 19.30 uur Brevendia 1 - HO Molenbeersel 1 Peter Maters donderdag Theo Stevens
19-8-2021 19.45 uur Veritas 2 - RKSVV 1 Theo v.d. Sluiszen donderdag Tjeu Heijmans
19-8-2021 20.00 uur Roggel 1 - Eindse Boys 1 Joep Gommans donderdag Giel Houben
21-8-2021 18.00 uur Brevendia 1 - MMC Weert 1 Damyan Duindam zaterdag Theo Stevens
21-8-2021 18.00 uur Laar 1 - RKSVO 1 Sjaak Dings zaterdag Ankie Sonneville
21-8-2021 18.00 uur DFO'20 1 - Bevo 1 Jac Peijmen zaterdag Marco van Roy
22-8-2021 11.30 uur Fc. Oda 1 - Fc. Ria 1 Wim Mulder zondag Jan Bergmans
22-8-2021 12.00 uur Crescentia 1 - Susterse Boys 1 Brett van Ool zondag Jac Brouns
22-8-2021 12.00 uur Eindse Boys 1 - DESM 1 Eric Heijnen zondag Johan Beerens/Cor Sch.
22-8-2021 12.00 uur Cranendonck 1 - Steensel 1 Joep Gommans zondag Jan Stevens
22-8-2021 12.30 uur Roggel 1 - Grashoek 1 Peter Maters zondag Giel Houben
24-8-2021 20.00 uur RKSVO 1 - Brevendia 1 Peter Berben dinsdag Stefan Kanters
24-8-2021 20.00 uur RKSVV 1 - EMS 1 Wim Mulder dinsdag Leo Nouwen
28-8-2021 18.00 uur DFO'20 1 - Kessel 1 Brett van Ool zaterdag Marco van Roy
31-8-2021 19.00 uur Roggel 1 - RKSVN 1 Damyan Duindam dinsdag Giel Houben
           
    OWK Nederweert   Accommodatie Leveroy  
    (Tournooi gecanceld)      
28-8-2021 17.00 uur Leveroy 1 - Eindse Boys 1 Damyan Duindam en zaterdag Bair Cillekens
28-8-2021 17.00 uur RKSVO 1 - Merefeldia 1 Brett van Ool zaterdag Bair Cillekens
           
    OWK Weert   Accommodatie Brevendia  
    op zaterdag 28-8 voor 2e elftallen Henk Heuts +    
    Veld 1 Poule A (2 x 15 minuten) Jac Peijmen +    
28-8-2021 16.00 uur MMC Weert 2 - Laar 2 Brevendia ver.sch. zaterdag Theo Stevens
28-8-2021 16.45 uur Laar 2 - Wilhelmina'08 2   zaterdag Theo Stevens
28-8-2021 17.30 uur Wil;helmina'08 2 - MMC Weert 2   zaterdag Theo Stevens
28-8-2021 18.15 uur 1e Poule B - 1e Poule A   zaterdag Theo Stevens
           
           
    Veld 2 Poule B (2 x 15 minuten) Henk Heuts +    
28-8-2021 16.00 uur DESM 2 - Fc. Oda 2 Jac Peijmen + zaterdag Theo Stevens
28-8-2021 16.45 uur Fc. Oda 2 - Brevendia 2 Brevendia ver.sch. zaterdag Theo Stevens
28-8-2021 17.30 uur Brevendia 2 - DESM 2   zaterdag Theo Stevens
28-8-2021 18.15 uur 2e Poule A - 2e Poule B   zaterdag Theo Stevens
           
    OWK Weert   Accommodatie Brevendia  
    op zondag 29-8 voor 1e elftallen Henk Heuts en    
    Veld 1 Poule A (2 x 20 minuten) Sjaak Dings en    
29-8-2021 11.00 uur Wilhelmina'08 1 - Fc. Oda 1 Bert Verstappen zondag Theo Stevens
29-8-2021 12.00 uur Fc. Oda 1 - Brevendia 1   zondag Theo Stevens
29-8-2021 13.00 uur Brevendia 1 - Wilhelmina'08 1   zondag Theo Stevens
29-8-2021 14.00 uur 1e Poule B - 1e Poule A   zondag Theo Stevens
           
    Veld 2 Poule B (2 x 20 minuten) Henk Heuts en    
29-8-2021 11.00 uur DESM 1 - Crescentia 1 Sjaak Dings en zondag Theo Stevens
29-8-2021 12.00 uur Laar 1 - DESM 1 Bert Verstappen zondag Theo Stevens
29-8-2021 13.00 uur Crescentia 1 - Laar 1   zondag Theo Stevens
29-8-2021 14.00 uur 2e Poule A - 2e Poule B   zondag Theo Stevens
    Veld 3 Poule B (2 x 20 minuten) Henk Heuts en    
29-8-2021 11.00 uur Laar 1 - MMC Weert 1 Sjaak Dings en zondag Theo Stevens
29-8-2021 12.00 uur MMC Weert 1 - Crescentia 1 Bert Verstappen zondag Theo Stevens
29-8-2021 13.00 uur DESM 1 - MMC Weert 1   zondag Theo Stevens
           
2-9-2021 19.45 uur Veritas 2 - MBC'13 1   donderdag Tjeu Heijmans
2-9-2021 20.00 uur RKSVV 1 - TSC'04 1 Peter Maters donderdag Leo Nouwen
8-9-2021 20.00 uur Wilhelmina'08 1 - Geusselt Sport 1 Joep Gommans woensdag Jos Theunissen