Aanstellingen scheidsrechters oefenwedstrijden en toernooien

           
  Periode: Seizoen 2021-2022    
  Groep: COVS Weert    
  District: District Zuid II    
  Veldvoetbal      
Datum wedstrijd Tijdstip Wedstrijd Scheidsrechter(s) Overige benaderde scheidsrechter(s)/dagen Contactpersoon
8-8-2021 11.30 uur Veritas 1 – Laar 1 Theo Bruekers zondag Tjeu Heijmans
8-8-2021 13.30 uur Veritas 2 – Laar 2 Jac Peijmen zondag Tjeu Heijmans
12-8-2021 20.00 uur Veritas 1 – EVV 1 Henk Heuts donderdag Tjeu Heijmans
14-8-2021 19.00 uur RKSVO 1 – Eindse Boys 1 Eric Heijnen zaterdag Stefan Kanters
15-8-2021 11.30 uur Veritas 2 – SHH 2 Wim Mulder zondag Tjeu Heijmans
19-8-2021 19.30 uur Brevendia 1 – HO Molenbeersel 1 Peter Maters donderdag Theo Stevens
19-8-2021 19.45 uur Veritas 2 – RKSVV 1 Theo v.d. Sluiszen donderdag Tjeu Heijmans
21-8-2021 18.00 uur Brevendia 1 – MMC Weert 1 Damyan Duindam zaterdag Theo Stevens
21-8-2021 18.00 uur Laar 1 - RKSVO 1 Sjaak Dings zaterdag Ankie Sonneville
22-8-2021 12.00 uur Crescentia 1 - Susterse Boys 1 Brett van Ool zondag Jac Brouns
24-8-2021 20.00 uur RKSVO 1 - Brevendia 1 Peter Berben dinsdag Stefan Kanters
           
    OWK Nederweert   Accommodatie Leveroy  
28-8-2021 17.00 uur Leveroy 1 – Eindse Boys 1   zaterdag Bair Cillekens
28-8-2021 17.00 uur RKSVO 1 - Merefeldia 1   zaterdag Bair Cillekens
           
    OWK Weert   Accommodatie Brevendia  
    op zaterdag 28-8 voor 2e elftallen o.a Henk Heuts +    
    Veld 1 Poule A (2 x 15 minuten) Brevendia    
28-8-2021 16.00 uur MMC Weert 2 – Laar 2   zaterdag Theo Stevens
28-8-2021 16.45 uur Laar 2 - Wilhelmina'08 2   zaterdag Theo Stevens
28-8-2021 17.30 uur Wil;helmina'08 2 - MMC Weert 2   zaterdag Theo Stevens
28-8-2021 18.15 uur 1e Poule B - 1e Poule A   zaterdag Theo Stevens
           
           
    Veld 2 Poule B (2 x 15 minuten)      
28-8-2021 16.00 uur DESM 2 – Fc. Oda 2   zaterdag Theo Stevens
28-8-2021 16.45 uur Fc. Oda 2 - Brevendia 2   zaterdag Theo Stevens
28-8-2021 17.30 uur Brevendia 2 - DESM 2   zaterdag Theo Stevens
28-8-2021 18.15 uur 2e Poule A - 2e Poule B   zaterdag Theo Stevens
           
    OWK Weert   Accommodatie Brevendia  
    op zondag 29-8 voor 1e elftallen o.a Henk Heuts en    
    Veld 1 Poule A (2 x 20 minuten) Sjaak Dings    
29-8-2021 11.00 uur Wilhelmina'08 1 - Fc. Oda 1   zondag Theo Stevens
29-8-2021 12.00 uur Fc. Oda 1 - Brevendia 1   zondag Theo Stevens
29-8-2021 13.00 uur Brevendia 1 – Wilhelmina'08 1   zondag Theo Stevens
29-8-2021 14.00 uur 1e Poule B - 1e Poule A   zondag Theo Stevens
           
    Veld 2 Poule B (2 x 20 minuten)      
29-8-2021 11.00 uur DESM 1 - Crescentia 1   zondag Theo Stevens
29-8-2021 12.00 uur Laar 1 - DESM 1   zondag Theo Stevens
29-8-2021 13.00 uur Crescentia 1 - Laar 1   zondag Theo Stevens
29-8-2021 14.00 uur 2e Poule A - 2e Poule B   zondag Theo Stevens
    Veld 3 Poule B (2 x 20 minuten)      
29-8-2021 11.00 uur Laar 1 - MMC Weert 1   zondag Theo Stevens
29-8-2021 12.00 uur MMC Weert 1 - Crescentia 1   zondag Theo Stevens
29-8-2021 13.00 uur DESM 1 – MMC Weert 1   zondag Theo Stevens
           
2-9-2021 19.45 uur Veritas 2 – MBC'13 1   donderdag Tjeu Heijmans
8-9-2021 ??????? Wilhelmina'08 1 - Geusselt Sport 1 Joep Gommans woensdag Joep Gommans