wedstrijden 2019/2020

    zaterdag                    
                         
SV Venray 1   SSS'18 1   19:30   SC: Meijers R.H.F.A.(BBKQ10U)
              AS1: Hoeksma M.A.P.(FWBP75K)
              AS2: Duindam D.M.(MBCH60J)
MVV JO19-1   UNA JO19-1   16:30   SC: Gommans J.(BSZP80W)
              RA: Peijnenburg W.J.G.M.(FFFQ15I)
Montfoort S.V.'19 1   LRC 1   14:30   SC: Sturm R.(GCSM45A)
              CHOTS: Bekker de G.W.H.M.(FFFM22W)
              AS1: Valkoog N.G.K.(NMCQ84S)
              AS2: Candel R.(FKPZ35O)
Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1   AZSV JO19-1   15:00   SC: Heijnen H.L.W.(BTHQ87L)      
s.v. Laar JO15-1   Brevendia JO15-1   12:45   SC: Kuijpers M.C.E.W.(NKVQ44P)      
TOP JO17-1   GVVV JO17-1   12:30   SC: Mulder W.H.(BTQJ679)      
Helden JO17-1   FC Geleen Zuid JO17-1   14:30   SC: Peymen J.H.A.M.(BSLB062)      
Sportclub Susteren JO17-1   FC Hoensbroek JO17-1   15:00   SC: Versluis W.F.M.(FKNJ28W)      
              CO: Berben P.M.J.(BBKC757)      
                         
                         
                         
    zondag                    
                         
Brabantia 1   Unitas'30 1   14:30   SC: Osch van B.(FZNR91D)
              AS1: Huijben R.P.A.M.(GKWG28P)
              AS2: Geurts J.J.H.(BBKK557)
RKSV Heeze 1   BSV Limburgia/Kamerl 1   14:30   SC: Bogers S.H.P.(FWDN35C)
Heer 1   GSV'28 1   14:30   SC: Heuts H.M.H.(FPCP73G)
Heeswijk 1   SVSSS 1   14:30   SC: Verstappen E.J.M.(BSQW30N)
H.B.S.V. 1   Baarlo 1   14:30   SC: Opsteen M.A.G.(BXVG51U)
              RA: Meijl van G.J.J.H.(BBJQ15I)
Vitesse'08 1   DVOL 1   14:30   SC: Veenendaal van D.(GBJX29N)
Bruheze 1   DOSL 1   14:30   SC: Kuppens L.(FSXT514)
              CH: Geelen W.P.J.(BSKZ786)
RKMSV 1   Neerkandia 1   14:30   SC: Berben P.M.J.(BBKC757)
Mifano 1   HVV Helmond 1   14:30   SC: Mulder W.H.(BTQJ679)
SV Milsbeek 1   SCMH 1   14:30   SC: Duindam D.M.(MBCH60J)
Rood Wit'67/Plus 1   Leveroy 1   14:30   SC: Heijnen H.L.W.(BTHQ87L)
              asr: Hobus Rob        
SV Budel 2   GSV'28 2   12:00   SC: Dings J.C.M.(BTJR18K)
Veritas 2   DVO 2   11:30   SC: Peymen J.H.A.M.(BSLB062)
SV Someren VR1   DSE VR1   12:30   SC: Sijben F.H.E.(BBKG38I)
                         
Dongen - OFC 14:00 G.H.A. Stevens                        
Gemert - HSC '21 14:00 J.I.R. Nelissen